CAMERON BALONLARI

Açıklama gelecek

BALONLAR

3 metre yada daha yüksek duran, renkli ve dikkat çekici desenlerle bezeli, içten aydınlatmalı, küre şeklinde, balon şeklinde yada tanıtmak üzere bir ürünün veya paketinin şeklinde olabilen, rahatça yerde veya düz bir çatıda durabilen, toplanınca bir arabanın arkasına sığabilen, satın alması ve işletmesi çok ucuz olan reklam şekline ne ad verilir?

Genelde şişme reklam denir. Bize göre mali verimliliği en yüksek reklam medyası denmelidir.

Şişme reklam balonları hafif naylon kumaştan üretilir ve kendi içindeki ufak bir fandan basıncını alır. Şebeke elektriğine veya jeneratöre bağlanabilir.

Bir benzinliğin, yemek merkezinin, süper market veya benzeri bir binanın çatısında, tüm engellerin üstünde mesajları görülecek şekilde, özellikle geceleri ışıkları yanıkken, çok işe yararlar.

Önemli avantajları kullanılmadığı zaman toplanıp kaldırılabilen büyükçe bir reklam alanı sunmalarıdır. Bu aynı zamanda taşınabilirlik anlamına gelir ki birden fazla noktada reklam yapmanın maliyetini oldukça düşürür.  Alışveriş merkezlerinde, park yerlerinde gelip geçenler için, süper marketlerin içinde ve sergi salonlarında da işe yararlar.

Küreler, küpler, şişeler, kutular, taşıtlar, evler – şişme reklam balonları hemen her şekil ve renk tasarımında üretilebilir. Hatta iç kullanım için üretilmiş, plastik bir kap içine toplanabilen, kova büyüklüğünde olanları bile var.