Falcon 6X

'Mekanda yeni bir boyutu deneyimleyin'

Rahatlık duyunuz etrafına inşa edilmiş bir kabin

6X'in kabini hava yolculuğu deneyiminizi yeniden tanımlayacak. Oturmak ya da ayakta durmak için daha çok kişisel alana sahipsiniz. Ferah kabin, özel ve rahatlama alanları sağlamanın yanı sıra, ekibin bir araya gelip görüşebileceği ortak mekanlar da oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. 5X'in kabini daha fazlasını başarabilmenize yardımcı olur.

Asla sıkışmış hissetmeyin

Birkaç santimetre bile genel konforunuz üzerinde ciddi bir fark yaratır. Tavandan tabana olan benzeri görülmemiş 1 metre 98 santimetrelik net yükseklik özel üretim iş jetleri arasında kesinlikle en yükseğidir. Tam döşeli halinde 1.93'lük CEO'lar dik ve güvenli durabilirler. Uçaktaki herkes fazladan alan hissini takdir edecektir.

İş havacılığında en genişlerden biri olan 260 santimetrelik iç genişlik sizin için daha çok dirsek mesafesi, daha fazla koridor alanı, daha büyük mutfak ve daha rahat divanlar anlamına gelir.

Bu kadar geniş alanıyla 6X'in kabini uzun mesafe segmentinde kuşkusuz en rahatıdır.

Konfor için göründüğünden fazlası var

12,500 metrelik yolculuk irtifasında 6X'in kabin içi irtifası sadece 1,180 metredir. Bedeniniz için daha konforlu olan bu irtifada oksijen alımınız daha yüksektir. Uzun bir uçuş sonrasında kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayan sebeplerden biri budur.

Dassault'nun özel hava filtre ve dolaşım sistemi ortama daha fazla temiz hava vererek rahat nefes almanızı sağlar. Kabin içindeki tüm hava iki, üç dakika gibi kısa bir sürede tamamen yenilenir.

Ses seviyesi pazarın en iyisi olarak bilinen Falcon 7X ile aynı, normal konuşma seviyesinin 8 desibel altındadır. Uçuş esnasında duyulmak için sesinizi yükseltmek zorunda kalmayacaksınız.

Kablosuz kabin

Kablosuz bir dünyada 6X'in kabini sizi evinizde hissettirecektir. Eğlence içeriği ve haberleri iPadlerde izleme ve tabletlerden kabin monitörlerine içerik gönderme gibi seçeneklere sahiptir. 6X, Skybox medya sunucusu ve geniş iTunes video/müzik arşivinin de dahil olduğu FalconCabin HD+ kabin yönetim sisteminin en ileri versiyonunu içerecektir. iPhone uygulamamız bile ışıkları, ses seviyesini ve eğlence seçeneklerini avuç içinizden kontrol edebilmenizi sağlar.

Doğal ışığın faydaları

Daha fazla doğal ışık görüşü kolaylaştırmaktan fazlasını yapar. Ruh halinizi yükseltir ve perspektifinizi genişletir.

6X'teki 30 adet büyük ve geniş pencere eşi görülmemiş bir aydınlık sağlar.

Güneş. Ay. Yıldızlar.

Falcon 6X tavan penceresinden tepedeki gökyüzünün benzersiz bir manzarasını sunar.

Bu eşsiz gökyüzü penceresi tepeden doğal ışık sağlarken alan algınızı da değiştirir.