FALCON 8X

Daha büyük kabin ve esnek kabin 

Bu bizim en uzun kabinimiz. Her cm avantaja dönüştürülmüş 30’dan fazla kullanılabilir kabin planı ile bu endüstrinin en esnek kabini en iyi iç mekan çözümleriyle bezenmiş sizlerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilmiştir. Kabinde ses ve kabin seviyesi çok düşük, hava kalitesi çok yüksektir. Tüm kabinde son derece üstün teknoloji Falcon HD+ kabinden idare edilebile sistem ve Wi-Fi bağlantısı sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Nerede olursanız olun kontrol sizde

Falcon kabin HD+ kabin idare sistemi size kabinin her yerinde Apple cihazlarını kullanma olanağı vermektedir. Uçuşla ilgili bilgi alabilir ve hatta sanal hareketli bir haritaya yalnızca ipad i o yöne çevirerek ulaşabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak “Skybox” alabilir (kablosuz media server) tüm itunes videolarına ve müziğe bağlanabilirsiniz.

Hissedebileceğiniz yararlar

Bugünün havayolları, hatta bazı iş jetleri 40.000ft irtifada uçarken kabin seviyesi 6000ft ile 8000ft arasındadır ama Falcon 8X’de bu seviye 3.900ft dir. Böylece kabinde daha iyi hisseder ve uçuştan sonra daha az jet-lag olursunuz. Kabin gürültü seviyesi 52 dB gibi çok düşük bir değerdir.

Rahatınız ve seçiminiz için daha uzun

Biz size ekstra 3 feet daha fazla yaşam alanı sunuyoruz ve siz nasıl kullanacağınıza kendiniz karar veriyorsunuz. Arka bölümde duş, ön bölümde ekip dinlenme olan çok rahat üç bölüm kabin size opsiyon olarak sunulmaktadır. Giriş bölümünü daha kısa tutup, ekip yatağı ve birçok öğün çıkarabilecek bir mutfağa sahip olabilirsiniz. 30’dan fazla kabin planı seçebilirsiniz. Şahsi zevkinizi, tipik uçuş profiliniz ve dizayn takımımız sizin rehberiniz olsun.