Falcon 7X

Biz her bir Falcon’a sahip olmanın, onunla uçmak  kadar zevk vermesi gerektiğine inanıyoruz. Bunun için mühendislerimiz, mantıklı şekilde gruplandırılmış, kolayca erişilebilen ve dünya çapındaki tüm durum denetlemesi, dijital inceleme cihazları ve bilgisayarlı bakım düzenlemelerine uyumlu parçalar tasarlamaktadır. Bütün bunların bu endüstrideki en cömert garanti programlarından biri ile birleşimi her Falcon’a uçmak için daha fazla özgürlük tanımaktadır.

Performans tutkumuzu verdiğimiz üç sözle destekliyoruz:

1 – Destekleme Sözü.

“24/7/365” Hesap Temsilcisi desteği ile yedek parçalar ve takımlardan, bilgisayar destekli sorun çözme ve bilgi işlemeye kadar her konuda ihtiyacınız olan yardımı alırsınız.

-    İşletmeci Tavsiye Kurulu arka planda çalışarak Falcon 7X’inizin beklendiği ve hak ettiği gibi en yüksek düzey desteği almasını sağlar.
-    Bakım İnceleme Kurulu, Falcon bakım usullerinin ve uygulamalarının endüstrideki en iyisi olması için çalışmaktadır.
-    İşletmeci Seminerlerimiz size iki yada üç günlük ürün geliştirme, işletme ve bakım teknikleri üzerine açık tartışma ortamı sağlamaktadır.

2 – Karşılık Verme Sözü.

Dünya çapında yerleştirilmiş 30’u aşkın Servis Temsilcisi ihtiyacınız olabilecek bire bir teknik yardımı sağlamaktadır. O sizin, Fransa’daki Dassault Havacılık, Dassault Falcon Yetkili Servis Merkezleri ve Teterboro ile Little Rock’daki teknik personelimiz ile kişisel, teknik bağlantınızdır. Temsilciniz sizin,  tüm teknik sorularınızı cevaplamanın yanında, hava taşıtı bülten analizi, uçağınızın servis bülteni uyumluluk kayıtları, en son yenilemelere uyum, sorun çözme ve herhangi özel donanım isteğinizi de karşılayacaktır.

3 - Yardım Etme Sözü

Dünya çapında bir yetkili servis merkezi ağı size fabrika kalitesinde destek ve bakım sağlamak için hazır beklemektedir. Her merkez yedek parçaların envanter miktarları, aletler, işletme ve kalite kontrol konularındaki yüksek standartlarımızı uygulamaktadır. Tam zamanlı çalışan bir koordinatör her merkezin bizimle olan kontrat yükümlülüklerini tam olarak yerine getirmesini sağlamaktadır.


VİDEOLAR